SABIC Innovative Plastics

Firma Tercoplast je obchodní firma, která svým odběratelům nabízí polykarbonátové desky LexanTM od světového lídra SABIC Innovative Plastics.

Společnost SABIC (Saudi Basic Industries Corporation) je jedním ze světových lídrů ve výrobě chemikálií, hnojiv, plastů a kovů, které dodává do mnohých zemí, kde se využívají na výrobu životně důležitých produktů. Svoje největší, nejspolehlivější a nejefektivnější investiční aktivity má na Středním Východě. Toto její postavení je výsledkem orientace na investice místní spolupráce, do nejlepšího výzkumu, technologických programů a do úsilí o celkový strategický růst.

Společnost SABIC se rozhodla rozšířit svoje výrobní a obchodní působení i v Africe, Americe, Evropě a Asii. Jedním z konkrétních projevů této její expanze je i převzetí vlastnictví celé produkce, výroby a technologií amerického koncernu GENERAL ELECTRIC PLASTICS, který měl vedoucí postavení mezi výrobci technických termoplastů. Takto s platností od 1.9.2007 vznikla v Evropě společnost SABIC Inovative Plastics, v důsledku čeho si společnost SABIC posílila svoji vedoucí světovou pozici ve výrobě plastů.


SABIC Inovative Plastics se stal globálním dodavatelem plastové pryskyřice, komponentů a speciálních polykarbonátových desek a fólií známých pod značkami LexanTM, Cycolac, Geloy, Noryl, Valox, Ultem, které jsou intenzívně používané mimo jiné v automobilovém a elektronickém průmyslu, dopravě, stavebnictví a telekomunikacích. Polykarbonátové desky LexanTM budou i po změně vlastnických poměrů na straně výrobce svojí zaručenou kvalitou nadále představovat světovou špičku ve svém odvětví.


LexanTM je ochranná známka spoločnosti SABIC Innovative Plastics BV.
Marketing Communications,
SABIC Innovative Plastics
Plasticslaan 1, P.O. Box 117,
NL - 4600 AC Bergen op Zoom, The  Netherlands
Tel.: (31)(164)29 27 42
Fax: (31)(164)29 32 72
www.sabic-ip.com


Upozornění!
Všechny písemné i ústní informace, rady a doporučení poskytuje firma SABIC Innovative Plastics, její filiálky nebo autorizované obchodní místa podle svého nejlepšího vědomí a svědomí na základě nynějších zkušeností. Výrobky se prodávají podle všeobecných dodacích podmínek dodavatele. Údaje uvedené v brožurách nevedou ke změnám,náhradě nebo neplatnosti dodacích podmínek. Každému uživateli našeho materiálu se doporučuje, aby se na všech dostupných místech (včetně atestů příslušných ústavů) přesvědčil, zda dodávaný materiál vyhovuje jeho individuálnímu účelu použití. Dodavatel nepřebírá zodpovědnost nebo záruky za jakékoliv škody a ztráty způsobené neodborným nebo nesprávným použitím jeho výrobku.

lexan ČR

TERCOPLAST s.r.o.
č.p. 147
763 15 Hrobice   
Česká republika
www.tercoplast.cz

border
e-mail: lexan@tercoz.cz
Tel: +420 577 982 496
Mobil: +420 605 204 780
border

E-SHOP
prodej LexanTM
a příslušenství
www.lexan.cz


Lexan-polykarbonátové platne

Lexan Slovensko

TERCOPLAST, s.r.o.
Zátišie 1
851 03 Bratislava
Slovenská republika
www.tercoplast.sk