Komorové desky

Komorové desky

Plné desky

Plné desky

Technické desky

Technické desky

Fólie

Fólie

Příslušenství a jiné

Příslušenství a jiné

Světlíky

Světlíky

TERCOPLAST s.r.o.

Společnost TERCOPLAS s.r.o.
IČO: 47909986
DIČ: CZ47909986


Předmětem činnosti firmy TERCOPLAST s.r.o. od jejího vzniku je prodej polykarbonátových desek LexanTM pro tepelně izolační a bezpečnostní zasklívání. Zasklením tepelně izolačními deskami LexanTM ThermoclearTM je možné dosáhnout úsporu energie až do 40% proti zasklení běžným sklem. Bezpečnostní desky LexanTM představují v současné době nejbezpečnější zasklívání na světě - hlavně ochranu proti vniknutí.

Výrobce SABIC Innovative PlasticsTM je jeden z největších světových koncernů, zabývající se výrobou vysoce kvalitních termoplastů - polykarbonátových desek LexanTM. Naše společnost - firma TERCOPLAST s.r.o. je autorizovaným dovozcem polykarbonátových desek LexanTM pro teritorium ČR a SR. TERCOPLAST byl průkopníkem v dodávání polykarbonátových desek do ČSFR v době, kdy název " polykarbonátové desky " byly absolutní novinkou nejen pro firmy zabývající se zasklíváním, ale hlavně pro architekty a projektanty- profesionály, určující nové směry v architektuře. Společnost TERCOPLAST s. r. o. vznikla v Bratislavě v roce 1991. V současné době její sídlo je v Bratislavě- Zátišie 1. Po rozdělení Československé republiky v r. 1993 byla založena dceřiná společnost v ČR - TERCOPLAST ZLÍN s. r. o. se sídlem Louky 304, Zlín.

TERCOPLAST začínal v r. 1991 s LEXANem od "nuly", ale s intenzivním technickým zázemím od výrobce GE Plastics. V SR prostřednictvím firmy TERCOPLAST, spol. s r.o. a v ČR prostřednictvím firmy TERCOPLAST ZLÍN s.r.o. byla podchycená široká odběratelská klientela. Ovlivňování trhu bylo úspěšně zajišťované prostřednictvím médií, školení, osobními kontakty, výrobou vlastních propagačních materiálů, prostřednictvím zprostředkovatelů a spolupráci se subjekty z různých regionů ČR a SR, kteří zajišťovali lokální prodej konečným spotřebitelům.

Výraznou podporou dlouholeté činnosti firmy, jsou existující hotová díla. Osvědčenými prodejními argumenty společnosti TERCOPLAST ve vztahu k zákazníkům je technicko-poradenské zázemí na vysokém evropském standardu, zkušenost, tradice a hlavně zákaznicky orientovaný servis a dodavatelská pružnost.

V roce 1997 firma TERCOPLAST ZLÍN s. r. o. změnila svoje sídlo. Přestěhovala se do nových, vlastních prostor ve Slušovicích, Nové Dvory 147, s kvalitním kancelářským a rozsáhlým skladovacím zázemím. V červenci roku 1997 byla otevřena pobočka v Praze s orientací na zákazníky z přiléhajících regionů ČR.

S rozvojem a růstem společnosti se původně založená společnost s. r.o. Bratislava přetransformovala v r. 1998 na akciovou společnost se všemi právy a povinnostmi z toho vyplývajícími. Firma TERCOPLAST má v současnosti 30 zaměstnanců, sídla v Bratislavě a Slušovicích a rozsáhlou síť prodejních skladů, zabezpečujících maloprodej.

TERCOPLAST zabezpečuje mimo desek LexanTM pro stavebnictví i technické modifikace desek LexanTM, fólie a jiné plasty pro využití v strojírenství, v dopravním průmyslu, v zemědělské technice, v elektronickém průmyslu, v zabezpečovací technice apod.

lexan ČR

TERCOPLAST s.r.o.
č.p. 147
763 15 Hrobice   
Česká republika
www.tercoplast.cz

border
e-mail: lexan@tercoz.cz
Tel: +420 577 982 496
Mobil: +420 605 204 780
border

E-SHOP
prodej LexanTM
a příslušenství
www.lexan.cz


Lexan-polykarbonátové platne

Lexan Slovensko

TERCOPLAST, s.r.o.
Zátišie 1
851 03 Bratislava
Slovenská republika
www.tercoplast.sk