Komorové desky

Komorové desky

Plné desky

Plné desky

Technické desky

Technické desky

Fólie

Fólie

Příslušenství a jiné

Příslušenství a jiné

Světlíky

Světlíky

Lexan™

Komôrkové platneKomorové desky

Komorové, tepelně izolační stabilní desky s UV ochranou, vyráběné z vysoce kvalitního termoplastického materiálu - polykarbonátu LexanTM, optimálně řeší problémy ve stavebnictví, zemědělství a v jiných oblastech, kde je potřeba oddělit dvojí prostředí při zachování vysoké propustnosti světla a bez potřeby přímého výhledu.

| více info >>

 


Plné deskyPlné desky

Desky z polykarbonátu LexanTM jsou transparentní a zároveň mimořádně odolné vůči nárazům v teplotním rozmezí od - 40°C do +120°C. Nabízejí optimální bezpečnost a ochranu. Jako výrobek koncernu SABIC Innovative Plastics™, jsou dnes již pojmem při nerozbitném zasklívání. Vyvážená kombinace fyzikálních, mechanických a optických vlastností, dlouhodobá odolnost v prostředí s rozdílnými teplotami a vlhkostí předurčují desky LexanTM na zasklívání různých objektů. Zasklívání polykarbonátem se v současnosti pokládá za nejbezpečnější na světě.

| více info >>

 


Speciálni deskySpeciálni desky

Výrobek firmy SABIC Innovative PlaticsTM LexanTM Polykarbonát je technický termoplastický materiál s vynikajícími mechanickými a optickými vlastnostmi. Extrudované desky LexanTM jsou ideálním materiálem s širokým uplatněním ve stavebnictví, dopravě a průmyslu. Různým zpracováním, úpravou a kombinací polykarbonátu LexanTM vznikají speciální desky, které využívají vynikající vlastnosti polykarbonátu na splnění požadovaných vlastností. Širokou škálu použití a všestrannost materiálu LexanTM dokazují i následující produkty speciálních desek LexanTM:

 

 


Technické deskyTechnické desky

Výrobky firmy SABIC Innovative Platics™ - Gepax, Xenoy, Lexan, Noryl, Azdel jsou technické termoplastické materiály s vynikajícími fyzikálně - mechanickými, tepelnými a elektroizolačními vlastnostmi. Jsou to materiály s širokým uplatněním ve stavebnictví, dopravě, ale i v jiných odvětvích průmyslu. Předností polykarbonátu je vysoký stupeň tažnosti, rovnoměrnost tloušťky stěn i při formování složitých tvarů a použití finančně nenáročných standardních zařízení pro tepelné tvarování.

| více info >>

 


FólieFólie

Výrobek firmy SABIC Innovative Platics™ LexanTM Polykarbonát je technický termoplastický materiál s vynikajícími mechanickými, optickými, termickými a elektroizolačními vlastnostmi. Extrudované fólie LexanTM 80xx, 8Axx, 8Bxx, FR6x a HPxx jsou ideálním materiálem s širokým uplatněním v automobilovém, elektrotechnickém a tiskařském průmyslu. Použití polykarbonátových fólií poskytuje více tvořivých možností a je ekonomičtější než použití kovů. Fólie jsou lehčeji zpracovatelné a umožňují větší volnost při řešení. Široká škála úpravy povrchu (textury) umožňuje dosáhnout výborného designu, elegance a výrobkům poskytuje delší trvanlivost.

| více info >>


lexan ČR

TERCOPLAST s.r.o.
č.p. 147
763 15 Hrobice   
Česká republika
www.tercoplast.cz

border
e-mail: lexan@tercoz.cz
Tel: +420 577 982 496
Mobil: +420 605 204 780
border

E-SHOP
prodej LexanTM
a příslušenství
www.lexan.cz


Lexan-polykarbonátové platne

Lexan Slovensko

TERCOPLAST, s.r.o.
Zátišie 1
851 03 Bratislava
Slovenská republika
www.tercoplast.sk