Lexan™ Thermoclear™ SunXP

Lexan™ Thermoclear™ SunXPCo to je LexanTM ThermoclearTM SunXP?

Je polykarbonátová deska s velmi vysokou kvalitou s komorovou strukturou určená na zasklívání s prodlouženou záruční dobou, vhodná pro větší projekty.

Objednací množství nad 3000 kg!

Použití

Spojují v sobě velmi dobrou ochranu proti slunečnímu záření a zároveň vynikající vlastnosti standardních komorových desek. Jsou určené na zasklívání přistřešků , dělících stěn, světlíků a stěn v náročném klimatickém prostředí, s uplatněním špičkových vlastností pro dlouhodobé investice (např. zastřešení stadionů, skleníků...).

  • Velmi dlouhá odolnost proti povětrnostním vlivům – 15- ti letá záruka
  • Pravoúhlá a X-struktura komor
  • Oboustranná UV ochrana
  • Vysoká propustnost světla
  • Vynikající tepelně izolační vlastnost (U - hodnota = 3,5 až 1,4 W/m2.K)
  • Vysoká nárazová odolnost (-40 až +120°C)
  • Možnost ohýbání za studena do oblouku
  • Nízká hmotnost, dobrá manipulace

Odolnost proti povětrnostním vlivům

Jako materiál určený na zastřešení jsou desky LexanTM ThermoclearTM SunXP vystavené extrémnímu počasí, bouřkám, větru, sněžení a ledu. I za těchto podmínek jsou desky prakticky nerozbitné a přizpůsobují se různým teplotním změnám bez známek rozbití nebo deformace (vydutí, zakřivení).

Oboustranná UV ochrana

Desky LexanTM ThermoclearTM SunXP jsou opatřeny oboustrannou ochrannou vrstvou, která chrání desky před ultrafialovým zářením a tak zabraňuje znehodnocení materiálu. Oboustranná UV – ochrana má výhodu při zasklení stěn a přístřešků v exteriéru, kde jsou obě strany desky vystavené slunečnímu záření. Tímto odstraňuje riziko nesprávné montáže otočením desky. A při řezání, například na trojúhelníky, umožní obrátit desky a tím minimalizuje případný odpad.

Záruka

Na desky LexanTM ThermoclearTM SunXP poskytuje výrobce Sabic Innovative PlasticsTM patnáctiletou limitovanou (15) záruku. Při správné manipulaci, montáži a ošetřování desek se záruka vztahuje na optické a fyzikální vlastnosti. Desky si dlouhodobě zachovávají pevnost, barevnost, vysokou propustnost světla a odolnost proti počasí. Podrobné informace žádejte od dodavatele.


Více technických informací ke stažení | >>

lexan ČR

TERCOPLAST s.r.o.
č.p. 147
763 15 Hrobice   
Česká republika
www.tercoplast.cz

border
e-mail: lexan@tercoz.cz
Tel: +420 577 982 496
Mobil: +420 605 204 780
border

E-SHOP
prodej LexanTM
a příslušenství
www.lexan.cz


Lexan-polykarbonátové platne

Lexan Slovensko

TERCOPLAST, s.r.o.
Zátišie 1
851 03 Bratislava
Slovenská republika
www.tercoplast.sk