Elektroizolační fólie

Elektroizolačné fólie
Elektroizolačné fólie
Elektroizolačné fólie

Elektroizolační fólie - vlastnosti

  • Mimořádná odolnost proti nárazu
  • Výborný potisk na fólii
  • Velmi dobré dielektrické vlastnosti
  • Výborné mechanické vlastnosti
  • Možnost tvarování za studena i za tepla
  • Dobrá odolnost vůči ohni

LexanTM FR700

Průhledná nebo neprůhledná fólie Lexan® FR je polykarbonátový materiál se sníženou hořlavostí disponující různými texturami povrchu a osobitými vlastnostmi. Je velmi odolný vůči proděravění a tuto vlastnost si udržuje i při mezních teplotách. Vysoká odolnost vůči proděravění, výborné dielektrické vlastnosti, nízká hořlavost (UL94 V-0) tomuto materiálu předurčuje aplikaci pro izolační bariéry, včetně izolace na zařízeních pro vysokonapěťové dodávky elektrické energie, pro tlačené plošné stroje a monitory. Funguje také jako výborný nosič pro EMI/RFI ochrany na bázi fólií.

Valox FR 1

Valox FR - fólie je materiál polybutyléntereftalát s retardérem hoření, který má dobrou odolnost vůči teplotě a chemikáliím a výborné dielektrické vlastnosti. Tyto vlastnosti mu dávají možnost širokého uplatnění v elektronice, jako např. izolace diskových řídících jednotek a izolační bariéry různých strojů. Díky nízké absorpci vlhkosti a vysoké chemické odolnosti je vhodný na laminované EMI/RFI ochrany. Fólie Valox FR1 plní vysoké požadavky pro aplikaci jako ochrana displejů. Hliníkovou fólií laminovaný Valox v tloušťce 0,125 mm je vhodný na výrobu "bezešvých boxů". Fólie Valox FR1 v tloušťce 0,250 mm poskytuje izolační bariéru se sníženou hořlavostí vhodnou pro motory. Kombinace vlastností - chemická odolnost, dielektrická mohutnost a tepelná tvarovatelnost těchto fólií tvoří ideální materiál pro výrobky tohoto druhu v obvyklých tvarech.

Ultem 1000 a 5000

Fólie Ultem se vyrábí z Ultem polyéterimidové živice. Je to největší představitel z GEP fólií se zvýšenou odolností vůči teplotám a chemikáliím. Kombinace vysoké tepelné odolnosti třídy H, nízké absorpci vlhkosti a výborných dielektrických vlastností dělá fólii Ultem materiálem s největším výběrem pro aplikace vyžadující izoláci pro vysoké napětí, vysokoteplotní PSA pásky, vymezovací pásky a podložky pro motory a transformátorové obaly.

lexan ČR

TERCOPLAST s.r.o.
č.p. 147
763 15 Hrobice   
Česká republika
www.tercoplast.cz

border
e-mail: lexan@tercoz.cz
Tel: +420 577 982 496
Mobil: +420 605 204 780
border

E-SHOP
prodej LexanTM
a příslušenství
www.lexan.cz


Lexan-polykarbonátové platne

Lexan Slovensko

TERCOPLAST, s.r.o.
Zátišie 1
851 03 Bratislava
Slovenská republika
www.tercoplast.sk