Fólie

Grafické fólie Lexan™Grafické fólie LexanTM

Výrobek firmy Sabic Innovative PlasticsTM LexanTM Polykarbonát je technický termoplastický materiál s vynikajícími mechanickými, optickými, termickými a elektroizolačními vlastnostmi. Extrudované fólie LexanTM 80xx, 8Axx, 8Bxx, FR6x a HPxx jsou ideálním materiálem se širokým uplatněním v automobilovém, elektrotechnickém a tiskařském průmyslu. Použití polykarbonátových fólií poskytuje více tvořivých možností a je ekonomičtější než použití kovů. Fólie jsou lehčeji zpracovatelné a umožňují větší volnost při řešení. Široká škála úpravy povrchu (textury) umožňuje dosáhnout výborného designu, eleganci a výrobkům poskytuje delší trvanlivost.
| víc info >>

 

 


Fólie na použitie v elektrotechnike a elektronike

Fólie na použití v elektrotechnice a elektronice

LEXANTM, VALOXTM a ULTEMTM fólie ze Sabic Innovative PlasticsTM poskytují cenově efektivní řešení od jednoduchých plošných izolantů po vysoko komplexní, trojrozměrné EMI/RFI ochrany (stínění). Všechny typy jsou lehce zpracovatelné ocelovými matricemi a tvrdými nástroji a mohou být tepelně a anebo za studena tvarované do požadovaného tvaru. Míra kontroly přes blánu je výborná, zaručující uniformitu střihů, nebo záhybů a prevenci proti riziku poškození z důvodu různé tloušťky fólie. Všechny fólie se dají čistě stříhat, hrana je ostrá. Fólie jsou kompatibilní se širokou škálou lepidel, včetne silikonů, epoxidů a akrylátů.
| víc info >>

 

 

 


Ochranné fólie na báze polykarbonátu

Speciální fólie na bázi polykarbonátu

Tato skupina silnějších fólií je určená na štíty a pomůcky chránící zrak, ale také masivnější displeje přístrojů. Různá povrchová úprava typů LexanTM SL2030, CTG, DSS umožňuje UV ochranu, odolnost povrchu vůči otěru, zvýšenou chemickou odolnost, případně zabraňuje zamlžení povrchu.
| víc info >>

 


Grafické fólie 80xx / 8Axx / 8Bxx

polykarbonátové fólie vyráběné velmi přesnou extruzí. Jsou charakteristické  výbornými  optickými  vlastnostmi,  velmi dobrou tepelnou odolností a tvarovou stabilitou. Dají se lehko mechanicky  zpracovat  a  mají dobré dielektrické  vlastnosti. Potisk fólií je velmi variabilní s vynikajícími vlastnostmi tisku, přiče m ž povrch fólií ne ní třeba před tiskem upravit
| víc info >>

lexan ČR

TERCOPLAST s.r.o.
č.p. 147
763 15 Hrobice   
Česká republika
www.tercoplast.cz

border
e-mail: lexan@tercoz.cz
Tel: +420 577 982 496
Mobil: +420 605 204 780
border

E-SHOP
prodej LexanTM
a příslušenství
www.lexan.cz


Lexan-polykarbonátové platne

Lexan Slovensko

TERCOPLAST, s.r.o.
Zátišie 1
851 03 Bratislava
Slovenská republika
www.tercoplast.sk